Продавам автомобила си.Много пазен и винаги потдържан навреме.
LPG, разход ~8.2/100
Led i Xenon са крушките на фаровете.
Фолирана-и челен прозорец за UV защита.
Проверен и напълнен А/С
Смемнен антифриз-червен
Сменени дискове и накладки(предни)
Сменена спирачна течност
Сменен ремък и капачка радиатор
Иридиеви свещи NJK
Минала 3D реглаж и на 2та моста
Сменен салон с нов.Има cup holder.В колата не се пуши.
Нова Fulda летна
Минала ГТП края на м.май
Платен патент до края на годината
Давам ново (запечатано) устройство за работа с autocad, без SIM карта.
Към момента, автомобила е без скрити или належащи ремонти.
Леки външни забележки
Към офиса няма задължения
Седмична вноска 74€
Може и на изплащане, първоначална вноска и срок до 9 месеца.
Цена за кеш 10800.


Loading
